Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER/E Oferta pune - RESTORANT NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke |

Ofrohen kushtet te mira pune, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
50.000 leke

KAMARIER/BANAKIER Njoftime pune - BAR KAFE ANDI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: rruga e Dibres, Tek kompleksi Halili, prane Selvise

Botuar më 30/05/2023
e kenaqshme

MENAXHERE Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Menaxhere marketi

Paga: konkurente ne treg |

Kushte shume te mira pune., me eksperience pune te pakten 1 vit, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 30/05/2023
konkurente ne treg

PUNONJES/E SALLE Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Punonjes/e salle

Paga: 50.000 leke |

Kushte shume te mira pune., me eksperience pune te pakten 1 vit, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 30/05/2023
50.000 leke

PJATALARESE Njoftime pune - Bati Restorant Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet pagese shume e mire |

1 dite ne jave pushim. Siguracione te paguara, Adresa: Rr. "Mine Peza". Kontaktoni ne: whap ne:

Botuar më 30/05/2023
ofrohet pagese shume e mire

NDIHMES KUZHINIER/E Njoftime pune - Bati Restorant Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet pagese shume e mire |

1 dite ne jave pushim. Siguracione te paguara, Adresa: Rr. "Mine Peza". Kontaktoni ne: whap ne:

Botuar më 30/05/2023
ofrohet pagese shume e mire

PUNONJESE BANAKU Njoftime pune - GREEN MARKET Kerkon te punesoje: Punonjese Banaku/Sallameri

Paga: shume e mire |

Me eksperience pune ne supermarket., 25-45 vjec, Adresa: Prane deres se Kopshtit Botanik dhe Rr. Komuna Parisit

Botuar më 30/05/2023
shume e mire

PUNETOR NGARKIM-SHKARKIMI Njoftime pune - GREEN MARKET Kerkon te punesoje: Punonjes Ngarkim - Shkarkim per ftuta perime

Paga: shume e mire |

Te kete patente makine, Adresa: Prane deres se Kopshtit Botanik dhe Rr. Komuna Parisit

Botuar më 30/05/2023
shume e mire

KASIERE Njoftime pune - GREEN MARKET Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me eksperience pune ne supermarket., 25-45 vjec, Adresa: Prane deres se Kopshtit Botanik dhe Rr. Komuna Parisit

Botuar më 30/05/2023
shume e mire

NDIHMES BANAKIER/E Oferta pune - Mazzo Lounge Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese dhe kushte shume te mira pune |

Turni I. Orari i punes 8 ore. Nje dite pushim, Adresa: tek Rruga e Kavajes, ne qender

Botuar më 30/05/2023
Ofrohet pagese dhe kushte shume te mira pune
)