Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Njoftime pune - PICERI "TIRONA"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Pune afatgjate. Te interesuarit te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

Kontakte

Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 17/03/2023

)