Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Njoftime pune - Classic Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

30.000 leke + sigurime + bonus
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Ish Fusha e Aviacionit
Tiranë

Botuar më 25/05/2023

)