Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Njoftime pune - BAR KAFE "KINOSTUDIO"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Mosha deri 35 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme

Kontakte

Rr. “Aleksander Moisu”, Kinostudio

Botuar më 26/05/2023

)