Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

STAF Njoftime pune - Proper Pizza Dhermi Kerkon te punesoje Picier dhe Motorrist

Paga: Paga e kenaqshme |

Te kene eksperience pune, kushte shume te mira pune. akomodimi dhe ushqimi mbulohet n...

Botuar më 15/03/2023
Paga e kenaqshme

KAMARIER/BANAKIER VENDE TE LIRA PUNE - EASY CLUB Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet page e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Barrikadave, ish kinema 17 Nentori, tek Galeria, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
ofrohet page e kenaqshme

ZGARIST VENDE PUNE - ZGARA TEK KORCA

Paga: 70.000 leke |

Me eksperience pune, me eksperience pune, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 24/03/2023
70.000 leke

STAF ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: *Ekonomis*Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorris/Shofer.

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR "FIRST" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 24/03/2023
Ofrohet pagese shume e mire

STAF Njoftime pune - Restorant ne fshatin Picalle kerkon te punesoje: *Kuzhinier/e. *Zgarist. *Kamarier/e. *Ndihmes Kamarier. *Banakier/e. *Sanitare. *Pjatalarese

Paga: OFROHEN PAGA TE KONSIDERUSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Adresa: Fshati Picalle, Tirane, 5min larg Tegut.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE KONSIDERUSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PJATALARESE NJOFTIME PUNE - RESTORANT "SHTEPIA JONE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira + sigurime |

Kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", perballe Trendafilit te Bardhe.

Botuar më 24/03/2023
Ofrohen paga shume te mira + sigurime

KAMARIER RESTORANTI Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te kete eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

PICIER Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo, kerkon: PICIER ME FURRE DRURI

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te kete eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

SHITESE BANAKU - TAKEAWAY FISH AND CHIPS Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 Leke |

Preferohet me eksperience pune te meparshme ne shitje dhe ne sherbim klienti, 18-35 vjec, kerkohen te punesohen 3-4 vajza per sherbim klienti, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Barrikadave, perballe Galerise, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
50.000 Leke

NDIHMES KUZHINIER Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te kete eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA
)