Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

SPECIALISTE BYREKU FURRE BUKE PASTIÇERI Krinadi kerkon te punesoje per pikat e saj:

Paga: shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: 1. Rr. “Kongresi Manastirit", siper shkolles Çajupi. 2. Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 22/10/2019
shume e mire

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI Krinadi, kerkon te punesoje per pikat e saj:

Paga: shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: 1. Rr. “Kongresi Manastirit", siper shkolles Çajupi. 2. Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 22/10/2019
shume e mire

SHITESE Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë

Paga: mbi tregun vetem per personat me pervoje pune |

Me pervoje pune, Adresa: Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 22/10/2019
mbi tregun vetem per personat me pervoje pune

KUZHINIER BAR VOTRA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari i punes eshte pasdite, me eksperience, mosha preferohet mbi 20 vjec, Adresa: Brryli, tek rrethrrotullimi

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

HOSTES TU CASA SHISHA LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Orari i punes 19:00-23:00, ofrohen kushte te mira pune

Botuar më 21/10/2019
paga e kenaqshme

SANITARE TU CASA SHISHA LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: paga 25000 leke |

Me kohe te pjesshme. Orari 06:30-10:30 dhe 17:00-21:00

Botuar më 21/10/2019
paga 25000 leke

KAMARIER TEK TYMI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, prane xhamise Dine Hoxha, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

ZGARIST TEK TYMI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, me eksperience pune, Adresa: Rr. Kavajes, prane xhamise Dine Hoxha, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER COFFEE HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Shume e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Turni sipas deshires, Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", perballe Spitalit te Femijeve

Botuar më 21/10/2019
Shume e kenaqshme dhe siguracione

NDIHMES BANAKIERE UNION BAR Kërkon të punësojë

Paga: 25.000-27.000lek |

Puna me turne, kushte te mira, Adresa: Unaza e re, Rruga Mikel Maruli, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
25.000-27.000lek
)