Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

NJOFTIME PUNE - Restorant Gastro Organic

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrojme paga te larta dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Prane 21 Dhjetori, mbrapa bllokut te ambasadave, kryqezim i rruges Naim Frasheri me rrugen Frederik Shiroka. (instagram Location: gastro.organic)

Botuar më 25/05/2023

)