Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Njoftime pune - Bar Kafe brenda Tregut Industrial, kerkon Vajza dhe Djem me ose pa eksperience pune per:

Kriteret

* Turni I. * Orari 06:00 - 14:00. * Mosha 15 - 25 vjeç. Me ose pa eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Pagesa shume e kenaqshme

Kontakte

Rr. "5 Maji", brenda tregut Industrial

Botuar më 26/05/2023

)