Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Njoftime pune - BAR "FIRST"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese shume e mire

Kontakte

Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 19/03/2023

)