Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

KING'S BAR-LOUNGE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Page shume e kenaqshme
Kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Ish fusha e aviacionit
Tiranë

Botuar më 04/05/2021

)