Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E BARI

Njoftime pune MAYESTIC HOTEL NE DURRES I CILI VJEN ME RISI NE TREGUT TE PUNES!!

Kërkon të punësojë

Kriteret

Ofrojme: * Kontrate Pune afatgjate. * 1 dite ne jave pushim. * Leje vjetore sipas kodit te punes. * Kushte shume te mira pune. * Transport i siguar

Detyrat dhe Pagesa

OFROJME PAGAT ME TE MIRA NE TREG

Kontakte

Tek Shkembi Kavajes, plazh, Durrës

Botuar më 25/09/2021

)