Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

BAR KAFE TWEETY (LOKAL FAMILJAR DHE LODRA PER FEMIJE)

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Don Bosko", perballe shkolles "Don Bosko".

Botuar më 14/01/2020

)