Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Bar Kafe

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Brenda Tregut Cam, ngjitur me shkollen Kostandin Kristoforidhi

Botuar më 09/10/2019

)