Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETORE KUZHINE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

SHITESE "PASTIÇERI REKA" ne kuader te zgjerimit te saj tek rr. "Komuna Parisit” Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene te shkatheta dhe energjike. Te afta per pune ne grup. Te kene aftesi te mira komunikimi. Eksperienca perben avantazh. Te interesuarat per Shitese te dergojne CV ne: punesim@pasticerireka.al, Adresa: Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

RECEPSIONISTE WHITE DREAM HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te meparshme Te jete korrekte dhe disponibel Te kete komunikim te mire me klientet dhe stafin e punes Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes, e motivuar dhe bashkepunuese, Adresa: Rruga Elbasanit, perballe Akademise se Rendit

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

SANITARE "PASTIÇERI REKA" ne kuader te zgjerimit te saj tek rr. "Hoxha Tahsim" dhe "Hoxhe Vokri" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim" dhe "Hoxhe Vokri"

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 13/12/2019
Paga shume e mire + siguracion

PASTRUES PESHKU RESTORANT PESHKU ALTEO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Kryqezimi i Varri Bamit, Tirane

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIER BLA BLA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me kohe te pjesshme. Ofrohen kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

STAF DISTRICT LOUNGE ( LOKAL I RI QE HAPET SE SHPEJTI) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune.Per me shume informacion kontaktoni ne nr:

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

PICIER/E Bar Restorant Piceri Mystic Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e kenaqshme |

Tiranë

Botuar më 12/12/2019
Shume e kenaqshme

SANITARE Bar Restorant Piceri Mystic Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e kenaqshme |

Tiranë

Botuar më 12/12/2019
Shume e kenaqshme

HOSTES ZGARA Supreme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari 18.30-22.45, kushte te mira pune, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme
)