Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER BARI

VILA VERDE HOTEL NE DURRES

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Puna 8 ore ne dite (jo part time). Te jene korrekte dhe serioze ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen pagesa te kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Kontakte

Durres, plazh, lagja 13.
Durrës
Dergoni Cv ne: info@vilaverdebeach.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 07/10/2019

)