Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te kete eksperience p...

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme

SANITARE BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR" Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari, |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përballë rrugicës së Çamëve

Botuar më 16/01/2021
30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari,

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te kete eksperience pune, Tiranë

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Fast Food Te Pazari Ri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me motorrin e tij. Te kete eksperience pune, Adresa: Tek Pazari Ri

Botuar më 16/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke + sigurimet e paguara |

Puna 8 oraresh. Avantazh perben arsimi i larte dhe njohja e gjuheve te huaja. Te jene te komunikueshem. Te jene te interesuar per pune afatgjate. Te respektojne uniformen dhe oraret e punes me seriozitet, pushime verore dhe dimerore periodike. dite pushimi ne fundjave. ofrohet nje vakt ushqim ne dreke, aplikantet te kontaktojne ne wapp ne nr. e cel, Tiranë

Botuar më 16/01/2021
30.000 leke + sigurimet e paguara

PICIER PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 16/01/2021
e kenaqshme

KASIERE PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 16/01/2021
e kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE "DAMIANI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Koder Kamez, afer ures

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER BAR KAFE "DAMIANI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Koder Kamez, afer ures

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme

KASIERE Street Food Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Te kene eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Mbrapa 15 Kateshit, rruga Urani Pano

Botuar më 15/01/2021
Page e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari i punes 18.00 - 03.00, kushte te mira pune, Adresa: Astiri, unaza e re, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme
)