Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Bar Lounge Ne bllok,

NJE NGA BAR LOUNGE ME ME EMER NE BLLOK
Kërkon të punësojë

Kriteret

Kerkojme Kamarier dhe Ndihmes Banakier me eksperience. Ofrojme ambient pune shume komod si dhe page te kenaqshme. Telefononi ne 0699992000 per me shume detaje
Kohe e plote

Detyrat dhe Pagesa

E Kenaqshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 09/10/2019

)