Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

BAR KAFE CIAK 001

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. “Petronini Luarasi”, 200m mbi shkollen e baletit, godina e klinikes Dermo Life

Botuar më 07/10/2019

)