Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/BANAKIER

OFERTA PUNE - BAKERY HOUSE 333

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune

Kontakte

Ish Fusha e Aviacionit
Tiranë

Botuar më 26/05/2023

)