Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/BANAKIER

Njoftime pune - GOLD BAR

(AMBJENT FAMILJAR)
Kërkon të punësojë

Kriteret

Preferohet me banim afer zones

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga te mira dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Tek ish Parku i autobuzave, prane qendres Globe

Botuar më 28/09/2023

)