Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/BANAKIER

Njoftime pune - GOLD BAR

(AMBJENT FAMILJAR)
Kërkon të punësojë

Kriteret

(F). Preferohet me banim afer zones

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga te mira dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Tek ish Parku i autobuzave, prane qendres Globe

Botuar më 19/03/2023

)