Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Me pervoje pune dhe gjuhe te huaj. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionian"

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Hotel ionian ne dhermi, kamarier

Botuar më 11/07/2018

Telefon