Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 20/08/2019

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës Kërkon të punësojë STAF RESTORANTI

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 26/08/2019

BAR RESTORANT SELITA KERKON TE PUNESOJE Kamarier bari

/Kamarier Restoranti. Te jete me banim prane Kinostudios, Adresa: Qesarak, ngjitur me restorant Freskun

Botuar më 26/08/2019

BAR RESTORANT SELITA KERKON TE PUNESOJE Banakier

Te jete me banim prane Kinostudios, Adresa: Qesarak, ngjitur me restorant Freskun

Botuar më 26/08/2019

Golden Day Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Don Bosko”.

Botuar më 26/08/2019

Golden Day Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Don Bosko”.

Botuar më 26/08/2019

Kerkohet Shitese

Bulmeti / Marketi. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme, Adresa: Tek Xhamlliku

Botuar më 26/08/2019

BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR" Kërkon të punësojë Sanitare

Paga 30.000 leke. Te interesuarit te paraqiten prane lokalit, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përballë rrugicës së Çamëve

Botuar më 26/08/2019

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 25/08/2019

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 25/08/2019

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Kamarier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 25/08/2019