Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

SHEF KUZHINE Restorant ne Himare, kerkon te punesoje per sezonin veror: SHEF KUZHINE / PICAJOL

Paga: Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar |

Me eksperience pune, Adresa: Himare. Kontaktoni ne Viber 0694614931 ose Whap ne:

Botuar më 28/05/2020
Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar

PJATALARESE RESTORANT NE HIMARE KERKON TE PUNESOJE PER SEZONIN VEROR: PJATALARESE

Paga: Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar |

Adresa: Himare. Kontaktoni ne Viber 0694614931 ose Whap ne:

Botuar më 28/05/2020
Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar

KAMARIER RESTORANT NE HIMARE KERKON TE PUNESOJE PER SEZONIN VEROR: KAMARIER

Paga: Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar |

Adresa: Himare. Kontaktoni ne Viber 0694614931 ose Whap ne:

Botuar më 28/05/2020
Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar

KUZHINIER/E Restorant Peshku Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Ndre Mjeda, Ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE PICA TIRONA Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

0672029912. Me eksperience pune. Te njohi rruget e Tiranes, Adresa: Rr. “Dibres”, prane Medresese

Botuar më 28/05/2020
shume e mire

PICIER PICA TIRONA Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

0672029912. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dibres”, prane Medresese

Botuar më 28/05/2020
shume e mire

PUNONJES/E Fabrika e perpunimit te qumeshtit Natyral Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme kushte te mira pune |

Prodhimi & perpunimi (M). Preferohen me eksperience puneMosha deri ne 35 vjec. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rr. "Konferenca Pezes", mbrapa Spitalit Amerikan Tre, Tiranë

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme kushte te mira pune

PUNONJES FAST-FOODI Fast-Food Sufllaqe Prifti ne Himare Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Lidhes per sufllaqe, me eksperience pune, sigurohet ushqimi dhe fjetje, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Himare, Himarë

Botuar më 28/05/2020
Paga e kenaqshme

PUNONJESE PASTRIMI Fabrika e perpunimit te qumeshtit Natyral Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme kushte te mira pune |

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rr. "Konferenca Pezes", mbrapa Spitalit Amerikan Tre, Tiranë

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme kushte te mira pune

BANAKIERE Bar Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha mbi 40 vjec. Preferohen me banim rreth zones, Adresa: Rr. “5 Maji”, sa kalon tregun e Medresese, prane Concord Center

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme
)