Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DISTRIBUTOR

Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence

NE RRETHE DHE PROFESIONISTE TE SHITJES PER LINJAT E TYRE

Kriteret

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente dhe makinen e tijDeshire per te fituar sa me shumeVullnet per puneAftesi komunikueseTe punoje ne grup

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Perfitim maksimal ne krahasim me tregunQetesi ekonomike
Te interesuarit te kontaktojne ne nr

Kontakte

calabriaimport.tirana@gmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/10/2019

)