Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETOR MAGAZINE A & B - 2 KOMPANIA JONE ESHTE DISTRIBUTOR I COCA COLA DHE UJIT TE FTOHTE TEPELENE PER TIRANEN. Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 leke plus sigurimet shoqerore |

Kerkohet punetor magazine,te njohi transpaleten,te kete eksperience pune me shume se ...

Botuar më 19/01/2021
30.000 leke plus sigurimet shoqerore

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te kete eksperience p...

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme

BARIST Bar Piceri Orzo Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ose Bariste - BANAKIER / BANAKIERE. Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Barrikadave", tek Galeria

Botuar më 24/01/2021
Ofrohet page e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Piceri Orzo Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Barrikadave", tek Galeria

Botuar më 24/01/2021
Ofrohet page e kenaqshme

KAMARIER BAR PORTOKALLET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ish Parku i Autobuseve, prane Drejtorise se Patentave, Tiranë

Botuar më 24/01/2021
e kenaqshme

KAMARIERE/BANAKIERE HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE" Kërkon të punësojë

Paga: Pagese 30.000 leke + siguracion |

(Femer). Personi i interesuar duhet ti beje te dyja punet. Turni I. Te kete eksperience pune, ofrohen kushte pune shume te mira dhe ambient teper komod, Adresa: Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar më 24/01/2021
Pagese 30.000 leke + siguracion

PASTRUESE PESHKU Dyqan Peshku Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke |

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Laprak, Rr. "Panda Dardha"

Botuar më 24/01/2021
30000 leke

SHITESE KOMPANI TREGETARE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune |

Per produkte ushqimore (vere). Orari punes 9.00-15.30 dhe 15.30-22.00. Dergoni CV ne:, Adresa: Pallatet Agimi

Botuar më 24/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune

KAMARIERE Café` Momus eshte duke vleresuar punonjese per rolin:

Paga: Ofrojme pagesat me te larta ne treg |

Preferohet qe kandidatet te kene eksperience pune te meparshme. Kandidatet duhet te jene te edukuara , te komunikueshme dhe me shume deshire per pune., ofrojme vend pune stabel, me kushte shume te kenaqeshme dhe ambiet pune shume miqesor., fb: https://www.facebook.com/cafemomustirane/instagram: https://www.instagram.com/cafemomus_/jeni te mirepritura te na kontaktoni ne:, Adresa: Rruga Panorama, Tiranë

Botuar më 24/01/2021
Ofrojme pagesat me te larta ne treg

AGJENTE TERRENI Kerkohen

Paga: baze plus perqindje |

(femer) per Tiranen. Me ose pa eksperience pune ne fushen e shitjve. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Tirane

Botuar më 23/01/2021
baze plus perqindje

BARIST BAR KAFE OPING'S TEK KALAJA e Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Ose Bariste. Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Kalaja Tiranes, prane Toptani Center

Botuar më 23/01/2021
Ofrohet pagese e mire

PICIER Piceri Toscana Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Picer me furre druri. Te jete me eksperience., Adresa: Fushe Kruje, Lac, korridori 13

Botuar më 23/01/2021
e kenaqshme
)