Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 10/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

NDIHMES BANAKIER Mazzo Lounge

Paga: 30.000 leke |

Per turnin e paradites orari 07:00-17:00, Adresa: tek Rruga e Kavajes, ne qender

Botuar më 12/11/2019
30.000 leke

NDIHMESE REZIDENCA KODRA E DIELLIT Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Ndihmese per kuzhine, ofrojme kushte shume te mira pune! Transporti sigurohet nga kompania, Adresa: Rezidenca Kodra e DiellitTirana, Albania

Botuar më 12/11/2019
paga e kenaqshme

KUZHINIER/E REZIDENCA KODRA E DIELLIT Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune! Transporti ofrohet nga kompania, Adresa: Rezidenca Kodra e DiellitTirana, Albania

Botuar më 12/11/2019
paga e kenaqshme
Botuar më 12/11/2019
shume e mire
Botuar më 12/11/2019
shume e mire
)