Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Qendra kubi

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per nje ambjent vete sherbimi, me eksperience pune, puna me turne

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme + % ne xhiro
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Rruga Peti, prane liqenit te thate
Tiranë

Botuar më 07/10/2019

)