Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

OFERTA PUNE - BAR MALBOR

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me pervoje pune
Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 27/05/2023

)