Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune |

* Me eksperience pune, Adresa: Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper ...

Botuar më 01/10/2023
* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

PASTICIER/E Njoftime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: * * PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
* * PAGA TE LARTA

SHITESE Njofime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: ** PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
** PAGA TE LARTA

MAGAZINIER/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: Rruga Him Kolli , Rruga Tefta Tashko-Koço, QTU Tirana, Shqipëri, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
LEKE

STAF RESTORANT ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF "GABRIEL" Restaurant, kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

NDIHMES KAMARIER Njoftime pune - Bar Restorant Lezet tek Kalaja Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 30.000 deri - 40.000 leke + Bonuse Mujore |

Puna 8 ore ne dite. Nje dite ne jave pushim + leje vjetore. Kushte shume te mira pune, Adresa: Kalaja Tiranes

Botuar më 01/10/2023
Pagesa 30.000 deri - 40.000 leke + Bonuse Mujore

NDIHMES KUZHINIERE Njoftime pune - Bar Restorant Lezet tek Kalaja Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 45.000 leke + bonuse |

Puna 8 ore ne dite. Nje dite ne jave pushim + leje vjetore. Kushte shume te mira pune, Adresa: Kalaja Tiranes

Botuar më 01/10/2023
Pagesa 45.000 leke + bonuse

KAMARIER/E Njoftime pune - Bar Restorant Lezet tek Kalaja Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 37.000 leke + bonuse |

Puna 8 ore ne dite. Nje dite ne jave pushim + leje vjetore. Kushte shume te mira pune, Adresa: Kalaja Tiranes

Botuar më 01/10/2023
Pagesa 37.000 leke + bonuse

RECEPSIONISTE Njoftime pune - PICERI "TIRONA" Kërkon të punësojë

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

* Pune afatgjate. * Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 01/10/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

KAMARIER Njoftime pune - PICERI "TIRONA" Kërkon të punësojë

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

* Pune afatgjate. * Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 01/10/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

KUZHINIER Njoftime pune - PICERI "TIRONA" kerkon: * KUZHINIER PER PASTAT (PASTIER)

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

* Pune afatgjate. * Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 01/10/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

NDIHMES Njoftime pune - PICERI "TIRONA" kerkon: * Ndihmes/e ne Kuzhine.

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

* Pune afatgjate. * Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 01/10/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA
)