Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Mon Cheri

FIER-KOMPANIA MON CHERI KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE

Kriteret

I Larte, I Mesem
Me ose pa eksperience pune.
Mosha e preferuar: 20-40 vjec
Kohe e plote
Kompania Mon Cheri, rrjeti me i madh i coffee shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri kerkon te punesoj ne pozicionin e punes Barista!Nese keni eksperience do perfitoni me tje nga trajnimet e shumta qe kompania ofron me trajues shqiptar dhe te huaj! Nese nuk keni eksperience, ju ndihmojme me ane te trajnimeve qe te beheni nje Barist profesionist.

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme

Kontakte

punesim@moncheri.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 19/02/2020

)