Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Dua Coffee Shop

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 20-30 vjeç
Puna me turne. Mundesi e mire per trajnim

Detyrat dhe Pagesa

Paga dhe kushte pune shume te kenaqshme

Kontakte

Tek 9 kateshet

Botuar më 07/10/2019

)