Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Classic Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Puna me turne

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ish Fusha e Aviacionit
Tiranë

Botuar më 30/06/2020

)