Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

BAR RESTORANT "PJERINO"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Ofrohen kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek Medreseja

Botuar më 16/01/2020

)