Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

BAR KAFE "LIBRI"

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Kontakte

Tek Stadiumi Dinamo.

Botuar më 09/10/2019

)