Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SPECIALISTE MARKETINGU EQUOS RESORT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Mullet, Tirana

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke) |

Ne terren. Te kete eksperience pune mbi nje vit. Agjenti i shitjeve ne terren duhet ...

Botuar më 10/05/2021
shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke)

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Piceri tek Astiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e picerise, Puna 8 ore, turni I-re. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Una...

Botuar më 06/05/2021
e kenaqshme

SHITESE Fish Shop ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Peshku. Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune. te interesuarit te paraqisin cv ne adresen [email protected], Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E FishShop ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune. te interesuarit te paraqisin cv ne adresen [email protected], Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

KAMARIER Restorant me prodhime deti “JOAN” Kërkon të punësojë

Paga: Pagese e kenaqshme |

Te kete eksperience pune. 1 dite ne jave pushim. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, prane Stadiumit Qemal Stafa. Orari takimi 11:00 - 12:00

Botuar më 13/05/2021
Pagese e kenaqshme

HOSTES Fish Shop ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune. te interesuarit te paraqisin cv ne adresen [email protected], Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

KUZHINIER/E Ristorante Gusto Ion shpk Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume e mire |

Kerkoni te beheni pjese e stafit tone te Ristorante Gusto Ion shpk: kontaktoni ne adresen tone te E-mailit: [email protected]

Botuar më 13/05/2021
Pagesa shume e mire

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Green on Repeat Kërkon të punësojë

Paga: 90.000 leke |

Me kohe te plote.Kuzhina jone operon me porosi delivery dhe paketa mujore per kliente qe ndjekin diete te personalizuar prane nesh.Kriteret:Te jete serioz dhe te respektoj rregullat e punesTe jete i komunikueshme dhe i afte te punoje ne ekip.Ofrojme kushte te mira pune. Te interesuarit te telefonojne vetem ne numerin: 0692022402, Adresa: Rruga Ymer Kurti,pas postes nr 8. Perballe qendres se biznesit OLYPMIA

Botuar më 13/05/2021
90.000 leke

KUZHINIER/E Green on Repeat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per te mbuluar turnin e pasdites.Kuzhina ne Green operon me sherbime delivery dhe pergatitje paketa ushqimore te personalizuara.Te kene me pasion gatimin.Te jene te komunikueshem, te afte dhe te gatshem per te punuar ne grup., pune minimalisht 4 vjet;, Adresa: Rruga Ymer Kurti,pas postes nr 8. Perballe qendres se biznesit OLYPMIA

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

SANITARE OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Sanitare restoranti. me kohë të pjesëshme,për 4 orë në mëngjes,kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim., mosha 30-45 vjeçe, Adresa: komuna e parisit Pranë lulishtes Rr.Skënder Luarasi nr. 4

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

SANITARE OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Për turnin e parë,kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim., mosha 30-45 vjeçe, Adresa: komuna e parisit Pranë lulishtes Rr.Skënder Luarasi nr. 4

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

NDIHMES OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne kuzhine. kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim., mosha 20-30 vjeç, Adresa: komuna e parisit Pranë lulishtes Rr.Skënder Luarasi nr. 4

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme
)