Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Bar Caffe Corsini

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. Besim Alla, Yzberisht, pallatet Bruci Shpk

Botuar më 09/10/2019

)