Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 10/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

SHPERNDARES PICASH Piceri El Rey Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke |

(motorrist). Me eksperience pune te meparshme. Dergesat behen me motorrin e picerise. Orar fleksibel, ofrohet orar fleksibel dhe kushte te kenaqshme pune, Adresa: Don Bosko, Rr. "Albanopoli"

Botuar më 12/11/2019
30.000 leke

KAMARIER Tymi King Pils Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke |

Puna me turne, Adresa: Rr. Kavajes, perballe Zgares Zhidro, Tiranë

Botuar më 11/11/2019
25.000 leke

SANITARE Qendra Turistike Panorama Dajti Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Orari punes 09:00 – 18:00. Preferohet me banim nga zona e Freskut, Shkozes apo zonat perreth, trensport i garantuar, Adresa: Dajt, Lokal Panorama

Botuar më 11/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER Qendra Turistike Panorama Dajti Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Per fundjave. Preferohet me banim nga zona e Freskut, Shkozes apo zonat perreth, trensport i garantuar, Adresa: Dajt, Lokal Panorama

Botuar më 11/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHITESE Dyqan Mishi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

KERKOJME SHITES\E MISHI , TE KETE EKSPERIENCE NE PRERJEN E MISHIT, Adresa: RRUGA : RRAPO HEKALI AFER KRISTAL CENTER, Tiranë

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Kerkohet

Paga: Pagaese e kenashme |

Me eksperience pune. Kushte te mira pune., Adresa: 5 Maji

Botuar më 11/11/2019
Pagaese e kenashme

PUNETORE RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Sanitare). Orari punes: 08:00 – 16:00, + sigrumime, Adresa: Mbrapa Ekspozites Shqiperia Sot

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE BAR KAFE COLOMBO Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Prane ish stacionit te trenit, perballe Postes Shqiptare

Botuar më 11/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ose KAMARIERE RESTORANTI, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontakt, Tiranë

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontakt., Tiranë

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme
)