Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Agjent shitjesh ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te ke...

Botuar më 26/11/2020
shume e kenaqshme

SPECIALIST BRUMI FURRE BUKE PASTIÇERI KRINALDI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune, (furrxhi). kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 30/11/2020
Ofrohet pagese shume e mire

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI KRINALDI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 30/11/2020
Ofrohet pagese shume e mire

AGJENTE SHITJESH Kerkohen

Paga: baze plus perqindje |

(femer) per Tiranen. Me ose pa eksperience pune ne fushen e shitjve. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Tirane

Botuar më 29/11/2020
baze plus perqindje

AGJENT SHITJESH KOMPANIA INTERNACIONALE CAS zgjeron zyrat e saj ne Shqiperi Kërkon të punësojë

Paga: baze + % |

-Per te gjitha qytetet -Mosha 20-45 vjeç -Me ose pa eksperience pune. Me ose pa makine personale. Prioritet ata qe kane makine personale -Punohet edhe cift

Botuar më 29/11/2020
baze + %

PJATALARESE Nona Restorant Kërkon të punësojë

Paga: Paga 27000 lek me siguracione dhe nje vakt konsumohet ne lokal. |

Orari nga e hena ne te diel 09:00 me 17:00.Te kete te pakten 6 muaj eksperience, nga 25 deri 35 vjeç., Adresa: Restoranti ndodhet perballe me Ministrine e Jashtme ne afersi te Brrylit. Mund te kontaktoni ne whatsapp ne nr

Botuar më 29/11/2020
Paga 27000 lek me siguracione dhe nje vakt konsumohet ne lokal.

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Fast-Food Albania Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Me motorrin e tij. Te kete eksperience pune. Te njohi mire rruget e Tiranes, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 27/11/2020
Ofrohet pagese e mire

PICIER Piceri Neri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Te jene profesionist. Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme+sigurime

KAMARIERE/BANAKIERE Bar Caffe Teatro Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Femer) nje person qe ti beje te dyja pozicionet, Adresa: Tek Liqeni Artificial, prane Teatrit Turbina

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Sig Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, rr. "jordan misja",

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme

PASTICIER/E RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume e mire + siguracion |

- ndihmes kuzhinier/e, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 27/11/2020
Pagesa shume e mire + siguracion
)