Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

Njoftime pune - SOLEIL Caffe ofron vend pune per:

Kriteret

Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme ne baze te eksperiences

Kontakte

Adresa: Rr. :Jordan Misja", kompleksi Gener 2

Botuar më 26/05/2023

)