Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJES FAST-FOODI MUNDESI PUNESIMI - FAST FOOD MISTER POTATO kerkon te punesoje: SPECIALIST FAST FOODI

Paga: Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut |

Te jene korrekt dhe serioz ne pune, kushte pune shume te kenaqshme., te interesuarit ...

Botuar më 22/10/2021
Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut

PUNETOR Kerkohet te punesohet nje familje ne nje Ferme te vogel ne malin e Dajtit

Paga: 60.000 leke |

Te interesuarit nuk do te paguajne qera. Ofrohen kushte shume te mira banimi, Adresa: Dajt

Botuar më 27/10/2021
60.000 leke

BANAKIERE Oferte pune BAR LAGO Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagesee kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Ne hyrje te Liqenit Artificial, pallati Kuq

Botuar më 27/10/2021
Ofrohet pagesee kenaqshme

KAMARIERE Oferte pune BAR LAGO Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagesee kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Ne hyrje te Liqenit Artificial, pallati Kuq

Botuar më 27/10/2021
Ofrohet pagesee kenaqshme

SHITES Oferte pune Restorant Fish Squid Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan peshku. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Oferte pune Restorant Fish Squid Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

SANITARE Oferte pune Restorant Fish Squid Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

SALDATOR ARREDO FAB NE KUADER TE ZGJERIMIT TE AKTIVITETIT TE TIJ

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Prioritet te njohi Saldimin dhe Procesin e pastrimit te inoksit. - Mosha deri ne 45 vjeç. - Te jene me eksperience pune dhe korrekt ne pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 27/10/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune Maguro Fusion Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Kushte shume te mira pune, ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasada Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 27/10/2021
Ofrohen paga te larta

EKONOMISTE Njoftime pune Maguro Fusion Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Kushte shume te mira pune, ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 27/10/2021
Ofrohen paga te larta
)