Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

PJATALARESE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE "CATALUNA" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Prane "Zogut te Zi"

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

SANITARE Lounge Bar Vila Shard

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

SANITARE Fuure buke pasticeri Mr Llambiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga Mine Peza, Prane Prokurorise te Tiranes, prane shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

PASTICIER/E FURRE BUKE JOEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Orari i punes fleksibel, Adresa: Kombinat

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Pasticeri Lika Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eskperience pune, Adresa: Rruga "Vasfi Samimi", ish SMT-ja Tirane

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

SANITARE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Pasticerie. Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 26/02/2020
Paga shume e mire + siguracion

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 26/02/2020
Paga shume e mire + siguracion

PASTICIERE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 26/02/2020
Paga shume e mire + siguracion

KAMARIER/E Bambo Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme
)