Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Agjent shitjesh ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te ke...

Botuar më 26/11/2020
shume e kenaqshme

SPECIALISTE BYREKU LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 04/12/2020
e kenaqshme

SANITARE LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 04/12/2020
e kenaqshme

PASTICIERE Furre Buke Pastiçeri Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme + dite pushimi |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e dibres, mbrapa komisariatit nr.4

Botuar më 04/12/2020
page e kenaqshme + dite pushimi

PASTRUESE Furre Buke Pastiçeri Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme+ dite pushimi |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e dibres, mbrapa komisariatit nr.4

Botuar më 04/12/2020
page e kenaqshme+ dite pushimi

SHITESE Furre Buke Pastiçeri Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme+ dite pushimi |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e dibres, mbrapa komisariatit nr.4

Botuar më 04/12/2020
page e kenaqshme+ dite pushimi

KAMARIERE MANIA DELIVERY Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 Leke |

Orari 11-4 7-10, mosha 18-35, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Rruga Myslym shyri, perballe Albtelecom, rruga Reshit Collaku, Tiranë

Botuar më 04/12/2020
35.000 Leke

HOSTES UNION LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te jete e paraqitshme, e sjellshme, e shkathet me klientet, kushte te mira pune., Adresa: Unaza e re, Rruga Mikel Maruli, prane bar Oslo-s, Tiranë

Botuar më 04/12/2020
e kenaqshme

BANAKIERE RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire + siguracion |

Me ose pa eksperience pune. te jete korrekte ne pune, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne what's app, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 04/12/2020
Ofrohet pagese shume e mire + siguracion

KAMARIER/E RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Pagese fillon nga 30.000 leke |

Me eksperience pune ne restorant. preferohet te dije nje gjuhe te huaj, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne what's app, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 04/12/2020
Pagese fillon nga 30.000 leke

KASAP Supermarketi BioJu Pjesë e Grupit Kadiu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore.Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e

Paga: E kenaqshme |

• Minimumi 3 vite eksperiencë të mëparshme në këtë pozicion;• Të ketë mbaruar arsimin e mesëm• Mosha nga 30 deri në 50 vjeç, • kryen ndarjen e mishit në mënyrë anatomike për tregëtim sipas kërkesave të klientëve; • parapërgatit organet e brendshme / kokën dhe këmbët e kafshëve për tregtim ose përpunim të mëtejshëm; • kryen ruajtjen e mishit në kushtet e duhura sipas llojit dhe mënyrës së përdorimit;• përgatit për ekspozim mishin në frigoriferet përkatëse sipas llojit të prodhimit; • grin mishin në makineri; • kryen peshimin dhe paketimin e mishit• pastron dhe dezinfekton vendin dhe mjetet e punës; • menaxhon ankesat dhe kërkesat e klientit dhe vë në dijeni menaxherin për to, kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një cv në adresën e emailit., Tiranë

Botuar më 04/12/2020
E kenaqshme
)