Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT SHITJESH

NJOFTIME PUNE - KOMPANIA FANER

kerkon te punesoje: AGJENT SHITJESH / MENAXHER SHITJESH

Kriteret

Te kete eksperience pune si agjent shitjesh ne artikuj ushqimor
Per rrethet dhe Tirane, banues ne Tirane. Te kete patente te klasit B dhe C (dhe CAP) . Puna 5 dite ne jave, e shtuna dhe e diela pushim

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire, ne varesi te eksperiences
Kushte te mira pune, 1 muaj pushim ne vit
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit dhe CV te dergohen ne adresen e mail-it

Kontakte

Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 25/05/2023

)