Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHEF KUZHINE

Njoftime pune - Hotel Restorant Riviera ne Qeparo

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Te jene korrekte ne pune. Ofrojme kushte shume te mira, ushqim dhe strehim i suguruar

Detyrat dhe Pagesa

PAGA SHUME TE MIRA

Kontakte


Botuar më 17/03/2023

)