Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SANITARE

Sol Tropikal by Melia International Hotels

MELIA INTERNATIONAL HOTELS ESHTE RRJETI PREJ 347 HOTELESH ME SHPERNDARJE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE.

Kriteret

Kohe e plote
Per kete pozicion kerkohen aplikante me pervoje pune te meparshme ose fillestare.

Detyrat dhe Pagesa

Page shume e mire
Ofrohet mundesi per te punuar ne nje ambient internacional ne kushte shume te mira pune. Kompania garanton nje vakt ushqimor falas.
Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mail: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e celularit 068 405 4833

Kontakte

Plepa
Durrës
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 27/05/2023

)