Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SANITARE

Njoftime pune - Briland Hotel Shengjin Rana e Hedhun Kerkon te punesoje per sezonin veror: Sanitare

Kriteret

I ofrohet akomodim dhe ushqim.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte


Botuar më 27/05/2023

)