Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RECEPSIONIST/E HOTEL AREELA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

(M/F). Te jene me eksperience pune ne kete sektor. Te kene njohuri te mira te gjuhes Angleze, Italiane. Mosha mbi 20 vjeç, Adresa: Rr. "Barrikadave"

Botuar më 17/02/2020
Ofrohet pagese e mire

SANITARE HOTEL AREELA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Te jete me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Barrikadave"

Botuar më 17/02/2020
Ofrohet pagese e mire

RECEPSIONISTE Hotel Oresti Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Tuna turni ii (orari 14.00-22.00)Te dije te komunikoje anglisht dhe italishtMosha deri ne 30 vjec, Adresa: Rr. "Bardhok Biba"

Botuar më 13/02/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE Hotel Gjuta Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Femer) kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk

Botuar më 13/02/2020
e kenaqshme

KAMARIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakiere ti bej te dy pozicionet. Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 13/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per mengjesin. Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 13/02/2020
e kenaqshme

RECEPSIONIST Hotel Ludi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Turni III, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, ngjitur me kryqezimin e Unazes

Botuar më 12/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SANITARE Hotel Bylis Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune. Turni dyte, 4 ore, Adresa: Tek kryqezimi i rr. "Bardhok Biba" me rr. "Dervish Hatixhen", Tiranë

Botuar më 11/02/2020
e kenaqshme

PUNETORE HOTEL A A

Paga: e kenaqshme |

Puna eshte me dy turne, Adresa: Rr. "Artan Lenja", 200m mbi Zjarrefikesen, tek "21 Dhjetori", Tiranë

Botuar më 11/02/2020
e kenaqshme

MENAXHER/E TE PERGJITHSHEM Hotel me 4 yje dhe 102 dhoma ne Shengjin Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Personat e interesuar duhet te kene nje pervoje minimale pune prej 10 vjetesh. Te jene njohes shume te mire te gjuhes Italiane dhe Angleze. Pervoja e punes duhet te jete po ne kete pozicion pune dhe ne resorte apo hotele te se njejtes kategori., ambjent komod e dinamik pune, Lezhë

Botuar më 11/02/2020
Ofrohet page e kenaqshme
)