Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES MIREMBAJTJEJE

MELIA HOTEL

Kriteret

Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune

Detyrat dhe Pagesa

Paga shume e mire
Kushte shume te mira pune. Transporti falas nga Tirana dhe Durresi. Ushqimi i ofruar nga shoqeria. 1 dite ne jave pushim. Leja vjetore sipas dispozitave te Kodit te Punes. Oret shtese kompensohen sipas ligjit
Per te aplikuar dergoni CV prane [email protected] ose ne whatsapp ne numrin 0684971685

Kontakte

Durrës
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 24/01/2023

)