Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PJATALARESE

Sol Tropikal by Melia International Hotels

MELIA INTERNATIONAL HOTELS ESHTE KOMPANIA SPANJOLLE LIDER NE FUSHEN E HOTELERISE ME NJE RRJET PREJ 374 HOTELE TE SHPERNDARE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE.
Kërkon të punësojë

Kriteret

Kerkohen aplikante me ose pa pervoje pune.
Kohe e plote
1. Pervoje pune ne kete pozicion ose fillestare. 2. Fleksibilitet ne oraret e punes.

Detyrat dhe Pagesa

Page shume e mire, konkurruese me tregun.
Ofrohen kushte pune shume te mira. Mundesi punesimi ne nje ambient nderkombetar. Kompania garanton nje vakt ushqimor falas.
Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit 068 405 4833

Kontakte

Plepa, Durres
Durrës
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 27/05/2023

)